Najlepsze forum dyskusyjne dla każdego
Teściowe - Wersja do druku

+- Najlepsze forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.katowice.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-3.html)
+--- Dział: Rodzina (/forum-6.html)
+--- Wątek: Teściowe (/thread-12.html)



Teściowe - admin - 07-03-2014 07:00 PM

Jak tam układa się wam z waszymi teściowymi? Ja mam teściową zupełnie inną niż z tych słynnych kawałów o teściowych. Mama mojej żony jest bardzo wyrozumiałą i miłą kobietą Smile


RE: Teściowe - Joanva - 07-03-2014 07:12 PM

no cóż, moja teściowa jest w miarę spoko, nieba by nam przychyliła ale mnie właśnie to wkurza, bo wciąz się wtrąća w nasze życie i chce pomagać; a mój mąż to zawsze będzie jej malutki kochaniutki syneczek ;/


RE: Teściowe - admin - 07-03-2014 07:14 PM

Każdy będzie dla swojej matki synem/córką. Nawet jak będziemy mieli te 50 lat. Póki co przewaga dobrych teściowych, więc skąd te wszystkie żarty o nich


RE: Teściowe - Baletnica - 07-03-2014 09:00 PM

no to ja zaburzą tę proporcję - moja teściowa jest dość sympatyczna. ale ostatnio niemiłośiernie mnie wkurza - nie potrafi przeciąć pępowiny ;/ a mąż jej współczuje, bo jest już starsza i chora ;/ błędne koło


RE: Teściowe - Zamba - 07-07-2014 06:39 PM

ja na szczęście nie mam teściowej ;P tzn na razie ;P a mamy mojego chłopaka jeszcze nie poznałam, więc zobaczymy, co to będzie ;P


RE: Teściowe - Akaliana - 07-07-2014 09:20 PM

no to tak jak ja Big Grin mam jednak nadzieję, że los będize dla mnie łaskawy ;P


RE: Teściowe - Szranag - 07-08-2014 06:06 PM

a może specjalnie nie miałaś poznawać, żebyś za prędko nie uciekła Tongue


RE: Teściowe - Bagan - 07-08-2014 08:08 PM

Ja nie mam zbyt najlepszych relacji ze swoją przyszłą teściową - a to wszystko dlatego, że kiedyś musiałem zostać w pracy i nie mogłem przyjść na obiad do rodziców mojej narzeczonej