Najlepsze forum dyskusyjne dla każdego
rodzinne posiłki - Wersja do druku

+- Najlepsze forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.katowice.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-3.html)
+--- Dział: Rodzina (/forum-6.html)
+--- Wątek: rodzinne posiłki (/thread-16.html)



rodzinne posiłki - Joanva - 07-03-2014 07:16 PM

jak często udaje wam się jeść rodzinnie obiady|kolacje? u nas wygląda to tak, że razem jemy obiady w niedzielę, czasem też w sobotę, a w tygodniu tylko parę razy zdarza nam się wypić razem kawę albo zjeść obiadokolację, bo kończymy o różńych porach ;/


RE: rodzinne posiłki - admin - 07-03-2014 07:24 PM

razem na pewno jemy w piątki, soboty i niedziele, natomiast w tygodniu to zależy od tego ile mam pracy. Staram się odejść o danej godzinie do stołu, ale nie zawsze to wyjdzie.


RE: rodzinne posiłki - Baletnica - 07-03-2014 08:46 PM

my codziennie siadamy razem przy stole, nawet jeśli każdy już jadł, robimy sobie wtedy herbatkę ;P to bardzo fajny zwyczaj, żeby tak codziennie caląrodziną trochę posiedizeć i pogadać


RE: rodzinne posiłki - Zamba - 07-07-2014 06:55 PM

ja niestety nie mieszkam już z rodziną, ale zamiast rozmowy przy wspólnych posiłkach gadamy sobie codziennie wieczorem przez telefon Wink


RE: rodzinne posiłki - Akaliana - 07-07-2014 08:50 PM

my staramy się jeść razem kolacje, nie zawsze nam to wychodzi, ale tak minimum 4 razy w tygodniu siadamy wieczorem razem do stołu Wink


RE: rodzinne posiłki - Szranag - 07-08-2014 06:12 PM

a ja tam mieszkam sam, a posiłki spożywam przed komputerem grając z kolegami, czyli w sumie wychodzi na to, że jem z kolegami XD


RE: rodzinne posiłki - Gzandar - 07-08-2014 08:37 PM

Ale koledzy to nie rodzina drogi Szranagu Tongue