Załóż konto!

Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idealny prezent dla kobiety?
admin Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 23
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-03-2014 06:59 PM
Post: #1

Czy istnieje coś takiego jak idealny prezent dla kobiety? Pochwalcie się swoimi doświadczeniami w tym zakresie? Czego mężczyźni powinni unikać przy obdarowywaniu swoich żon, dziewczyn? Co jest mile widziane w waszych oczach?
Znajdź Cytuj
Joanva Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-03-2014 07:14 PM
Post: #2

oczywiście że nie ma czegoś takiego Big Grin ale są prezenty, które są antyidealne: zalicza się od nich przedmioty gospodarstwa domowego (żelazka, garnki, odkurzacze...), kosmetyki, ale uwaga! tylko takie antyzmarszczkowe, na cellulit i inne niedoskonałości,wszystkie inne są ok; niedobrym prezentem jest też kupno czegoś, o czym powinniśmy pamiętać, że luba tego nie lubi ;P
Znajdź Cytuj
Zamba Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-07-2014 07:00 PM
Post: #3

moim zdaniem najlepiej sprawdzi się coś, co kobieta bardzo by chciała, ale albo nie ma na to kasy, albo jej szkoda pieniędzy, albo uważa że to nie dla niej Wink

Każdy chciałby przeżyć choć przez chwilę to, co mu się śni...
Znajdź Cytuj
Akaliana Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-07-2014 08:48 PM
Post: #4

uważam że Zamba doskonale trafiła w samo sedno Smile ja tak właśnie mam, ze są różne rzeczy, które mi się podobają, ale się zastanawiam, że może nie pasuje, że łądnie, ale pewnie nie będę w tym chodzić, że perfumy super pachną, ale może za mocno.... bardzo się cieszę jak dostaję coś takiego, na co nie mam odwagi albo mam wątpliwości co do tego, bo wtedy nie mam już wyjścia ;P

W miarę czekania przestaje się czekać
Znajdź Cytuj
Szranag Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-08-2014 06:14 PM
Post: #5

Mówicie, że najlepiej postawić przed faktem dokonanym Tongue Okey to będziemy kupować, tą chemię czyszczącą TongueP
Znajdź Cytuj
Bagan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-08-2014 08:00 PM
Post: #6

Ja zawsze robię tak, że zabieram żonę do galerii, albo innego miejsca, aby mogła pooglądać różne rzeczy. Jak słyszę, że coś jej się podoba, to wtedy kupuje jej, to jako prezent Smile Ha powiedzcie, że nie jestem cwany Smile

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy, one same przyjdą
Znajdź Cytuj
Gzandar Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 07-08-2014 08:35 PM
Post: #7

Nie potrzebnie tutaj wspomniałeś o tym, teraz twoja żona przeczyta i będzie wiedziała co kombinujesz

Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i żyć na nowo.
Znajdź Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości