Załóż konto!

Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozarent biznesowy
Bagan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 03-30-2016 05:58 AM
Post: #1

Do niedawna wszelkie firmy produkcyjne musiały utrzymywać własne przestrzenie magazynowe. Tak samo przedsiębiorstwa działające branży handlowej, logistycznej i dużo innych. Wiązało się to z wieloma komplikacjami, takimi jak: utrudniony transport jeżeli przestrzenie magazynowe nie znajdowały się na terenie firmy, konieczność płacenia znacznego czynszu, za mało miejsca na magazynowanie oraz wiele innych. Na szczęście, wzorem Zachodu, tworzone są w Polsce nowoczesne magazyny, jakie znacznie ułatwiają pracę biznesmenów, jak www.rozarent.pl/biznesowy.php

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy, one same przyjdą
Znajdź Cytuj
Akaliana Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 03-30-2016 05:58 AM
Post: #2

Innowacyjne magazyny to nowinka w Polsce, przynajmniej w powszechnym przekonaniu – parę takiego rodzaju magazynów już w Polsce działa, ale do tej pory niewiele osób miało o nich pojecie. Te przestrzenie na magazynowanie to doskonała odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rodzimych przedsiębiorstw. Dzięki magazynom zyskują one dostęp do wygodnej przestrzeni magazynowej, z jakiej można korzystać niemalże bez jakichkolwiek ograniczeń 24h/dobę.

W miarę czekania przestaje się czekać
Znajdź Cytuj
Saranam Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 03-30-2016 05:58 AM
Post: #3

Magazynowanie to niezwykle ważne zagadnienie dla każdej osoby, która prowadzi firmę: przecież trzeba w jakiś sposób przechowywać wytworzony towar czy też produkty potrzebne w tym procesie. Dlatego niezwykle popularne są nowoczesne magazyny – miejsca, z których może korzystać każdy, nie tylko biznesmeni, lecz także osoby prywatne.

Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
Znajdź Cytuj
Gzandar Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Data dodania: 03-30-2016 05:59 AM
Post: #4

Co charakteryzuje przestrzenie na magazynowanie, jakie znajdują się w ofercie wielu przedsiębiorstw z terenu całej Polski? Na pewno wygoda : zlokalizowane są one z dala od centrów miast, co znacznie skraca dojazd. Następnie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na dany okres i tylko za ten czas uiszcza opłatę. Kolejne: takiego typu magazyny do idealna infrastruktura, co docenią wszyscy. Magazyny samoobsługowe są niezwykle popularne zwłaszcza w USA – znaleźć je można praktycznie w każdym mieście. Jednakże jest z nimiprzeciwnie niż w Polsce: najczęściej korzystają z nich zwykli ludzie, a nie przedsiębiorstwa. Amerykanie traktują je tak, jak my strychy: chowają tam np. rowery, meble i tym podobne: niezwykle często przeprowadzają się oni za pracą i nie za każdym razem zabierają wszystko na nowe miejsce.

Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i żyć na nowo.
Znajdź Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości